İş İngilizcesi Hangi Konuları Kapsar


Kariyer hedefi peşindeyseniz, bulunduğunuz konumdan bir üst mevkie yükselmek adına kendinizi geliştirmek istiyorsanız İngilizce bilginizi ileri seviyelere getirerek diğer iş arkadaşlarınızdan bir adım önde olabilirsiniz. iş ortamında kullanılan İngilizceyi kolay öğrenebilmek, kavrayabilmek ve karşılık yazışmalarda kendinizi anlatabilmek adına mecidiyeköy İngilizce kursu gibi saygın ve disiplin dil eğitimi vermekte olan bir kurumu tercih etmelisiniz.  Mecidiyeköy İngilizce kursu sayesinde iş İngilizcesini tam olarak kavrayabilecek, iş ortamında karşınıza gelecek olan İngilizce olarak yazılmış resmi yazışmalara kolay bir şekilde cevap verebileceksiniz. Bu sayede kariyerinizde diğer kişilerden hep bir adım önde olarak daha üst mevkilere yükselebileceksiniz.

İş ortamı gerekli olan İngilizcede karşılıklı olarak üst mevkideki kişilere nasıl hitap edilir, yazışmalarda nasıl kelimeler kullanılır gibi önemli bilgileri işinde yılların verdiği tecrübe ile hizmet vermekte olan mecidiyeköy İngilizce kursumdan detaylı bir şekilde öğrenmeniz mümkündür. Kurumda seviyenize göre başlangıç ya da ileri seviye İngilizce düzeylerinden başlanarak eğitime devam edilmektedir ve ilerleyen zamanlarda yapılan deneme sınavları sonuçlarındaki seviyenize göre bir üst seviyedeki sınıfa geçirilmeniz mümkün olacaktır. İş İngilizcesinde sadece yazışmaları öğrenmek ile kalmazsınız, işletme dünyası, satış pazarlama, borsa, şirket stratejisi ve yapısı, uluslar arası ticaret, operasyon yönetimi, ikna edici ve etkili bir biçimde elektronik posta yazabilme gibi konuların yanı sıra sunum nasıl yapılır ve sunum teknikleri hakkında bilgiler verilmektedir. Bu önemli bilgiler sayesinde iş İngilizcesini tam anlamı ile kavrayabilir ve her türlü iş ortamında kısa bir zamanda kendinizi gösterebilirsiniz.

Mecidiyeköy İngilizce kursunun sizlere sunmuş olduğu iş İngilizce eğitimi fırsatı ile iş ortamında rahatlık ile kullanabileceğiniz bir İngilizce bilgisine sahip olabilirsiniz. Mecidiyeköy İngilizce kursları tarafından verilen iş İngilizcesi eğitiminde toplantılar, iş yemekleri, seyahatler, İngilizce sözleşmeler, CV hazırlama, şirket organizasyonu, satış ve pazarlama ile ilgili bilinmesi gereken konularda eğitim vermektedir. Ayrıca telefonda ve elektronik yazışmalar esnasında ikna edici ve etkili bir şekilde konuşma ve yazma olarak çeşitli kategorilerdeki ders bölümleri ile iş İngilizcesini daha hızlı şekilde kavrayarak, akıcı konuşmanız ve yazmanız hedeflenmektedir.

Bir önceki yazımız olan Dil Eğitimi İçin Kurslara Başvurmak Gereklidir. başlıklı makalemizi de okumanızı öneririz.