İngilizce Kursu

ingilizce kursuTürk Amerikan derneği İngilizce kursları,64 yıldır kursa katılan kişilere uluslararası standartlarda İngilizce eğitimi vermektedir. Genel İngilizce kursu 6 kurdan oluşur ve her bir kurun süresi 108 ders saatidir. Fakat çeşitli aktiviteler ile birlikte bir kurun süresi 165 saate kadar uzatılabilir.Türk Amerikan Derneği Yabancı Dil Kursları olarak İngilizce Kursu için en iyi öğretim methodu olan  Communicative approach tercih edilmektedir.Çünkü günümüzde Türkiye’de ki bir çok dil kursu dil bilgisine dayalı bir method uygulanmaktadır.Buda öğrencilerin konuşma edinimlerini kötü bir şekilde etkilemektedir.

İngilizce kursu bölümümüzde kullanılan Communicative approach modeli ile öğrencilerimiz çok kısa bir sürede akıcı ve hızlı konuşma becerileri kazanırlar.64 yılda binlerce öğrencimiz en büyük referansımızdır.

İngilizce kursu programımız  Common European Framework tarafından belirlenen kriterlere uygun olarak tasarlanmıştır. Bu uygulamanın amacı kursa katılanlara uluslararası standartlarda yabancı dil öğretmektir.tadlogo

İngilizce kursumuzda Avrupa dil portfolyosu standartlarına göre göre geliştirilen genel İngilizce öğretim sistemi ile edindiğimiz deneyimler kayıt edilip raporlanır.Bu bilgiler, öğretim sürecinde sizlere İngilizce’yi daha iyi öğretmek amacıyla öğretmenlerimiz tarafından detaylı olarak incelenir. Bu raporlar, kişinin dil konusundaki nitelik ve deneyimlerini Avrupa standartları çerçevesinde net bir biçimde yansıtır. Öğrencilerimize speaking ve listening ağırlıklı dersler verildiğinden dolayı kısa sürede anlaşılır ve akıcı bir İngilizceye sahip olunur.

Elbette bu hususta ingilizce kursu öğretmenlerimizin başarısı ile 64 yıllık Türk Amerikan Derneği’nin etkisi son derece büyüktür. Amerikan İngilizcesi sayesinde gerek kısıtlamalar gerekse okunuş çeşitliliği bakımından öğrenme ve öğrenenleri pekiştirmek için meşakkatsiz bir yol tercih edilir.

Günümüzde, Amerikan İngilizcesi internet ve bilgi teknolojileri alanında dahil olmak üzere iş ve bilim dünyasında geçerliliğini yükselterek ilerletmektedir.64 yıllık İngilizce kursu olarak sizlere her zaman en iyisine sunmaya çalışıyoruz.

İngilizce Kursu İstanbul

 

tad mecidiyeköy ingilizce kursu fiyatları64 yıllık deneyimi ile İngilizce kursu İstanbul ilinde tanınan Türk Amerikan Derneği Yabancı Dil kursları adıyla anılmaktadır. Dil öğrenmek ,geliştirmek ve her zaman aktif olarak konuşabiliyor olmak için tercih edilen Amerikan İngilizcesi ile öğretim sunan kurumuz üzerinden dil öğrenmek bir ayrıcalıktır. Türk Amerikan Derneği kısıtlamalara maruz kalmamanız çağın en yaygın kullanım sağladığı aksan ile konuşabilmeniz ve teknolojinin anlatım dili olan İngilizceyi her gördüğünüz yerde noktasına kadar anlayabilmeniz için geniş çaplı ve aynı zamanda geçerli olan yönüyle sizlere aktarıyor. 6 kur halinde verilen İngilizce öğretimde en düşük seviyeden en ileri seviyeye kadar ilerleyeceğiniz öğretim sisteminde dilerseniz birebir derslerden , dilerseniz de online ders sistemimizden faydalanabilirsiniz. İngilizce Kursu İstanbul denildiğinde aklınıza gelencek tek adres olarak düşüneceğiniz ve profesyonel hocalar eşliğinde öğretim göreceğinizden emin olacağınız
kurumumuzdan dersler alabilirsiniz. Gerek iş hayatınızda gerekse özel yaşantınızda gereksinim duyduğunuz her an İngilizce konuşmaktan, yazmaktan veya okumaktan çekinmeyeceğiniz bir platform yaratmak adına uygun fiyata İngilizce öğretimi almaya ne dersiniz? Türk Amerikan Derneği ve yerli yabancı eğitmenleri ile bu başarılı süreci ilerletmek adına kurumumuza başvurunuzu yapabilirsiniz. Communicative Approach methodu ile alacağınız öğretimin kalıcılığı ve geçerliliği sayesinde kısa sürede öğrenmiş olduğunuz İngilizcenizi artık unutmayacaksınız. En iyisi ve en kalıcı İngilizce öğretimi sizlere uluslar arası standartlarda dil öğrenme fırsatı sunacak.

İngilizce Kursu Fiyatları

Yabancı dil öğrenebilmek için doğru dil kursunu seçmek zaman kaybı yaşanmasını önlerken aynı zamanda maddi yönden de amaçsız yere kayıp yaşanmasını önlemektir. İngilizce öğrenmek için Türk Amerikan Derneği Dil Kursunu tercih edenler İngilizce kursu fiyatları konusunda makul sonuçlar ile karşılaşırlar. Aynı zamanda uzman öğretmen kadrosu eşliğinde ingilizce öğrenmenizi sağlayan kurumumuzun Amerikan İngilizcesi öğretim sistemini benimsemesi dünya üzerinde en yaygın konuşulan İngilizceye sahip olunmasına destek olmaktadır. İngilizce kursu ve daha birçok dil kursunu bir arada sunan kurumumuzda alacağınız dersker sonrasında gerek iş hayatınızda gerekse öğretim hayatınızda aktif bir şekilde konuşabilme yetisine sahip olursunuz. Kariyerinizde eksik olan yabancı dil konusunda tam anlamıyla etkili bir çözüm arayışında iseniz ve aynı zamanda İngilizce kursu fiyatları konusunda sizlere yardımcı olacak bir kurum arıyorsanız Türk Amerikan Derneği Dil kurslarını tercih edebilirsiniz. Alacağınız İngilizce öğretimi 6 kurdan oluşmakta olup, ders saatleri aktiviteler nedeni ile değişiklik göstermektedir. Online İngilizce öğretimi ile birlikte örgün eğitim sistemini bir arada sunan kursumuzdan dilediğiniz şekilde ders alabilirsiniz. Ayrıca Proficiency kursu hizmeti de sağlayan kurumumuz sayesinde zaman kaybettiren öğretim sistemine etkili bir çözüm sunmuş olacaksınız. Kendinize yabancı diliniz konusunda güvenebileceğinizden emin olacağınız bir öğretim için ingilizce kursumuza başvurabilirsiniz.