İngilizce Kursu Veren Yerler


İngilizce öğrenmek istiyor musunuz? Öğrendiğiniz yabancı dilin, sosyal hayatınıza ya da mesleki hayatınıza katkı sağlamasını istiyor musunuz? Cevabınız evet ise, taksim İngilizce kursları ihtiyaç duyan her kesime, eğitim verebilecek deneyimli bir kurumdur. Yılların verdiği denetimi, tecrübeli eğitmenler eşliğinde ihtiyaç sahiplerine aktaran ve %100 başarı odaklı çalışan, Taksim İngilizce kursu, her kesimden ve her eğitim seviyesinden bireye, İngilizce öğretmektedir. Bu kursların bulunduğu yerler, Levent ya da Taksim veya benzeri bölgelerde bulunmakta olup, kayıt olunması konusunda, her hangi bir ayrım yapılmamaktadır. Kursların isimlerine ve bulundukları yerlere, internet aracılığı ile ulaşmanız son derece kolaydır. Levent İngilizce kursları olarak gösterilen birimlere, kolay bir şekilde erişebilir ve eğitim sistemlerini ya da referanslarını, aynı şekilde, Levent İngilizce kursu başlığı altında gözleyebilirsiniz.

Özel İngilizce Kurslarının Farkı Nedir?

Yabancı dil eğitimi konusunda, özel statüde bulunan eğitim kurumları, Levent İngilizce kursları gibi isimler ile tabir edilmekte olup, bakanlık tarafından onaylı eğitim yuvalarıdır. Her bir kursun programı, farklı olmak ile birlikte, Levent İngilizce kursu, bu programların içerisinde, ön plana çıkan bir sisteme sahiptir. Taksim ya da benzer başlıklarda, İngilizce öğrenmek isteyen herkes, mevcut seviyesine göre değerlendirilmeye alınmakta ve bu değerlendirme sonuçlarına göre, belirlenen programlara dahil olmaktadır. Hizmet sunucu eğitim kurumlarının bir diğer farkı da, eğitim sistemlerinin sesli ve görsel gereçler ile de desteklenmesidir. Özel konuşma bölümleri ya da sınıfları gibi uygulamaların, sisteme dahil edilmesi, öğrenilen temel bilgilerin, pratik ile pekiştirilmesi anlamına gelmektedir. Sistem, tamamen klasik anlayışın dışında uygulanmakta olup, birçok kesim tarafından, yoğunlaştırılmış program tanımlaması kullanılmaktadır. İster Taksim civarı olsun, ister İstanbul’un her hangi bir bölgesi, yabancı dil öğrenmek isteyen ya da mevcut İngilizce bilgisini, daha ileri seviyeye taşımak isteyen herkes, farklı eğitim sistemine sahip, bu kurumlardan hizmet alabilir. Önemli olan, İngilizce öğrenmek azmine sahip olunması, uygulanan ders saatlerine katılımın kesinlik ile sağlanması ve verilen programların dışına çıkılmadan, eğitim döneminin tamamlanmasıdır. Bu şartları sağlayan herkes, eğitim süreci sonunda, talep ettiği İngilizce seviyesine ulaşacaktır.

 

Bir önceki yazımız olan İngilizce Öğreniminde Uzak Durulması Gereken Metotlar başlıklı makalemizi de okumanızı öneririz.