İngilizce Eğitiminde Devrim


İngilizcenin tüm dünyanın konuştuğu evrensel dil olması ile birlikte İngilizceyi öğrenmek isteyen kişilerinde sayısı oldukça artmıştır. Dil eğitimini ev ortamında kendi imkanlarınız ile almanız ile sağlamanız oldukça zor bir durumdur. İngiliz eğitimi almaya karar verdiğiniz anlarda işinde uzman eğitim veren İngilizce kurslarından birisi olan şişli İngilizce kurslarını tercih edebilirsiniz. Şişli İngilizce kursu yapısı ve modern olarak dekore edilmiş mimarisi ile öğrencilere uygun olarak dizayn edilmiştir. Öğrencilerin kursta geçirecekleri vaktin daha verimli olabilmesi adına kurs içerisinde aktivite odaları ve İngilizce ekstra konuşma odaları mevcuttur. Bu odalar sayesinde öğrenciler kurstan sıkılmadan İngilizce eğitimini tamamlayabileceklerdir.

Şişli İngilizce kursu yerli ve yabancı uzman eğitici kadrosu ile öğrencilerine hizmet vermektedir. Ders sırasında öğrencilerin durumlarına bakılarak eksik oldukları konuları ders sonunda tamamlayabilmeleri adına ek etüt dersleri yapılmaktadır. Yazma ve gramer konuları iyice pekiştikten sonra ağırlıklı olarak akıcı okuma çalışmaları yapılmaktadır. Verilen kaliteli eğitim sayesinde dil eğitiminizi kısa bir zaman içinde tam ve doğru bir şekilde öğrenmeniz mümkün olacaktır. Dil eğitimi alan öğrencilerin ve velilerinin yoğun ilgi gösterdikleri kurs kaliteli eğitim almanıza yardımcı olmaktadır. Almış olduğunuz İngilizce eğitim sayesinde iş başvurularında ön plana geçebilir, yurtiçinde ve yurt dışında okuyabilir ve hatta çalışma imkanı bulabilirsiniz.

Şişli İngilizce kurslarında İngilizce sınavlarına hazırlanan öğrenciler ile daha detaylı çalışmalar yapılmakta ve gerçeğe uygun olarak deneme sınavlarına girmektedirler. Hayatın hemen hemen her alanında karşımıza çıkmakta olan İngilizceyi kurslardan kısa bir zaman dilimi içerisine zorlanmadan kolay bir biçimde öğrenmeniz mümkün hale getirilmiştir.  Modern derslikleri, ekstra konuşma sınıfları sayesinde öğrencilerin olduğu kadar velilerinde ilgisini çekmekte olan kurum birebir İngilizce eğitimde ilklerin adresidir. Kolej seviyesinde verilen İngilizce eğitimi sayesinde konuşma, yazma ve anlama seviyeleriniz oldukça yükselecek ve günlük konuşma şivesini daha kolay öğrenebileceksiniz.  12 kişilik sınıflarda gerçekleştirilen İngilizce dersleri gerekli örüldüğü zamanlarda aktivite odalarında ve diğer faaliyet sınıflarında gerçekleştirilmektedir. Eğlenerek öğrenmek ve aynı zamanda uzman eğiticiler tarafından kolej seviyesinde kaliteli bir eğitim almanız şişli İngilizce kursu ile artık daha kolay.

 

Bir önceki yazımız olan İngilizce Nasıl Öğrenilebilir? başlıklı makalemizi de okumanızı öneririz.