Başarı Hikayeleri

basari-hikayeleri

Kursa katılanlara eksiksiz bilgi veren ve her konuda yardım sağlayan danışmalık hizmetleri de Türk Amerikan Derneği’nin seçilmesinde büyük önem taşır. Karşılamadan derslere memnuniyet ile ayrılan öğrenciler İngilizce yapma pratiğini yabancı öğretmenlerle sağladığı için dersler çok daha zevkle işlenmektedir.

 

 

person_iconAyşe Kök:  Türk Amerikan Derneği toefl eğitimi sürecinde her konuda bana destek olarak almak istediğim puanı almama yardımcı oldu. Teşekkürler, sevgiler.

person_iconAlmila Seçkin: Merhaba arkadaşlar, yurtdışında eğitim almak istediğimden dolayı yabancı dil eğitimi almaya karar verdim, eğitimimi Türk Amerikan Derneği ile tamamladım ve şimdi tekrar toefl eğitimi için akademik açıdan her türlü donanıma sahip olan kurumu seçiyorum.

person_iconEce Balkan: Aralıksız şekilde çalışarak, hiç aksatmadan kursa giderek ve bu çalışmayı doğru kadro ile sürdürerek beni kısa sürede önemli bir noktaya ulaştıran Türk Amerikan Derneği’ne teşekkür ederim.

person_iconBüşra Yıldırım: Birçok kurs araştırdıktan sonra karşıma Türk Amerikan Derneği çıktı. Aslında ben bile bunu başarabileceğimden emin değildim. Ancak öğretmenlerim ve rehberlik hizmeti aldığım eğitimciler bana her konuda destek oldu. Deneme sınavlarından aldığım puanlar arttıkça her seferinde beni tebrik ederek sınavda çok başarılı olmam için kendime güvenimi sağladılar. Herkese çok teşekkür ederim.

person_iconMurat Yenerler: Teknolojik açıdan her türlü donanım ile işlevsel çalışmalar neticesinde hem sınav stresini azaltan hem de sınava çalışmayı verimli hale getiren bir sistem sunduğundan dolayı Türk Amerikan Derneği’ni seçtiğim için çok şanslıydım.

person_iconKaan Bayraktar: Yds sınavı öğrencisiyim iki aydır devam eden kurs içersinde daha hazırlanmama aylar olmasına rağmen sınav teknikleri hakkında çok şey öğrendim.

person_iconTuğçe Aslan: YDS sınavına kendileri de katılarak öğrencilerin neler hissettiğini ve kazanması için neler yapabileceğini bilen öğretmenlerimiz ile herkesten daha çok başarılı olacağıma inanıyorum.

person_iconOrhan Bilge: Hocalarımızın üstün gayreti ile kendine güvenmeyen arkadaşlarım bile denemelerde iyi derece yapmaya başladı. Herkes için özverili çalışmalar yapılıyor ve sınav stresi yaşamadan sınava hazırlanıyoruz.

person_iconSevdiye Yılmaz: Öğretmenlerin her konuya hakim olduğu bir kurumdan eğitim almak bana büyük yarar sağladı. Daha önce sınava tek başıma hazırlanmayı düşünüyordum ama Türk Amerikan Derneği ile bunu fazla çaba harcamadan başarabileceğime inandım. Teşekkürler.

person_iconBurak Çalışkan: Motive olmamız ve teknolojik modern bir ortamda eğitim alarak kendimizi geliştirmemiz adına verilen bu güzel eğitim nedeniyle sınavlar bizden korksun!