Evrensel Dil Olan İngilizce Neden Önemlidir?


İngilizce öğrenmek kişiye iş ve günlük yaşamında büyük kolaylıklar sağlar. Yabancı dil eğitimi kariyeriniz adına sizi üst mevkilere taşımayı sağlamaktadır. Dil eğitimi kendi başınıza evinizde öğrenip kolay kolay pekiştirebileceğiniz bir konu değildir aslında. İyi bir eğitim için kaliteli bir kurum olan Taksim İngilizce kursu size yardımcı olacaktır. Her biri alanında deneyimli Türk ve yabancı eğitmenler ile tam kapsamlı bir şekilde öğrencilerine İngilizce eğitimi vermektedir. Öğrencilerine kaliteli bir eğitim vererek İngilizceyi tam olarak öğrenmelerini hedef edinmiş olan TAD dil kursları Türkiye’nin ilk İngilizce kursları arasındadır. Türk ve yabandı eğitmenlerin bir arada eğitim verdiği kolej seviyesindeki dil eğitimine öğrenci ve velilerin ilgisi oldukça yüksektir.

Levent İngilizce kursları 12 kişilik özel sınıfları, aktivite alanları ve gramer sınıfları ile veli ve öğrencilerin gözde eğitim kurumu haline gelmiştir. Kaliteli eğitimi sayesinde öğrenciler akademik sınavlarda üstün başarılar elde etmektedirler.  Kurumda verilen eğitimler sayesinde akıcı bir konuşmaya sahip olmanız mümkündür. Ekstra konuşma sınıfları bulunan kursta ezberci eğitim anlayışından çok konu pekiştirerek konuşma odaklı çalışmalar yapılmaktadır. Deneyimli eğitmenler her konu sonlarında daha iyi anlaşılması adına test ağırlıklı çalışmalar yapmaktadır.   Uzman öğretmenlerin temel hedefi ezberleyerek değil tam olarak anlayarak öğrenmektir.

Türkiye’nin en eski yabancı dil kurslarından olan Levent İngilizce kursu sayesinde birçok öğrenci dil eğitimini tamamlayarak sınavlardan başarılı sonuçlar almıştır. İngilizce kursunda derslerden arta kalan zamanlarda sosyal ve kültürel aktiviteler yapılmakta bu sadece öğrencilerin İngilizceyi sevmeleri hedeflenmektedir. Kurs içerisinde öğrenciler içi özel dizayn edilmiş aktivite alanları da mevcuttur. İngilizceyi yazmaktan çok okuyup anlayabilmek de çok önemlidir. Bunun sağlanabilmesi için sürekli olarak konu pekiştirme çalışmaları yapılmalıdır.  Eğitim sistemindeki kaliteyi ön plana çıkaran levent İngilizce kursları eğitimini tamamlamış katılımcılara eğitimleri sonunda belgelerini vermektedir.   Kalitenin ve özverili çalışmanın en doğru adresi olarak TAD dil kurslarını göstermek mümkündür.  TAD dil kursları yıllardır süre gelen başarısı ve deneyimli kadrosu yardımı ile ilklerin ve enlerin adresi olmaktan vazgeçmemiştir, daha tecrübeli, daha başarılı olarak öğrencilerine eğitim vermeye devam etmektedir.

Bir önceki yazımız olan Ne Kadar Sürede İngilizce Öğrenilir ? başlıklı makalemizde ingilizce, ne kadar ve öğrenilir hakkında bilgiler verilmektedir.