Dil öğrenmenin yaşı yoktur


Yabancı dil öğrenmek için koyulmuş herhangi bir yaş yoktur. Kişinin öğrenme isteği olduktan sonra her yaşta her koşulda dil öğrenebilmesi mümkündür.  Eğitim de yaş sınırlaması ya da statü sınırlaması yapmak hem doğru değil hem de böyle bir konu mümkün değildir. Ülkemiz de yaşayan her bir bireyin kendi kararlarını verebilmesi ve her ne yaşta olursa olsun eğitim hakkını kazanabilmesi gereklidir. Yaşının büyük olması dil eğitimi alamayacağı anlamı ya da diğer kişilerden daha uzun bir zamanda öğreneceği anlamına gelmez. Bireyin algılarının açık olması ve anlama kapasitesinin yüksek olması küçük yaşlardaki bir kişiden bile daha kolay öğrenebilmesine sebep olabilecektir. Levent İngilizce kursları dil eğitimi konusunda genç yaşlı herkese eğitim verme hizmeti sunmaktadır.

Yıllardır süre gelen başarısına yıllar geçtikçe başarı katmaya devam eden levent İngilizce kursu herkesimden öğrencisi ile derslerini sürdürmektedir. Türk ve İngilizce eğitmenlerin özenli bir şekilde hazırladıkları ders programlarına düzenli olarak devam etmeniz halinde zaman içerisinde dil konusunda birçok konuya hakim olabileceksiniz. Kursta 12 kişinin aynı anda ders alabilmesi adına tasarlanmış özel derslikler bulunmaktadır.  Kurs binası görsel açıdan derslikleri ve çeşitli sosyal faaliyet alanları ile birlikte öğrencilerin sıkılmadan eğitim alabilmeleri adına tasarlanmış modern bir binadır.  Yabancı dil kursunda ana dili İngilizce olan öğretmenlerden alacağız eğitim size hayata hazırlamanın yanı sıra İngiliz aksamında günlük konuşma şivesini de öğrenerek gün içerisinde arkadaş ortamında konuşarak alıştırma yapabilirsiniz.

Yaşamın bir parçası haline gelmiş durumda olan ve tüm dünya çapında ikinci lisan olarak konuşularak karşılıklı anlaşılabilen dil İngilizcedir.  Dil eğitiminin alınması günümüzde adeta yaşam standartları gereği zorunlu olduğu görülmektedir. Kişiler iyi derecede dil bilgisine sahip olabilmek için Levent İngilizce kurslarına başvuru yapmaları gereklidir. Yabancı dil günümüzde ilkokul seviyesinde okullarda eğitilmeye başlamıştır. Öğrencilerin kurslara gelerek ilkokul, lise ve üniversitesi seviyesinde eğitim almaları okul hayatlarında görecekleri eğitim esnasında daha başarılı olmalarına katkı sağlayacaktır.  Bireyin kurslara giderek dil konusunda belli standartlara kavuşması sağlanarak hem iş yaşamında hem de sosyal hayatında saygın bir kişiliğe kavuşabilirsiniz.

Bir önceki yazımız olan İş yaşamında İngilizce başlıklı makalemizi de okumanızı öneririz.