Eğitim Saatleri

egitim-saatleriAlmanca eğitimi ara verilmeden yapıldığında çok daha hızlı bir ilerleme söz konusu olacaktır. Dersleri aksatmayarak kısa sürede kendine güvenen bireyler ortaya çıkar. Dört gün boyunca art arda dersler hafta içi grubuna katılacak öğrencilere sabah saatlerinden öğleden sonraya karar eğitim verilir. Eğitimde süreklilik ile kişi 5 hafta sonunda kurun gerektirdiği tüm bilgileri ve deneyimi kullanabilir hale gelir.

Hafta sonu grubu içinse araya beş gün gibi bir zaman dilimi girmektedir. Bu üzün süre içinde derslere ve ödevlere önem verilirse kurs çok daha başarılı şekilde yürütülecektir. Hafta sonu dersler öğleden sonra başlar ve akşamüzeri biter. İki gün süresince yapılan dersler toplamda 10 haftada tamamlanır.

Süre sonunda kur kapsamında öğrenciler, kendilerini Almanca ve Alman kültürüne yatkınlık içinde bulacaktır. Derinlemesine yapılan pratikler sayesinde kur atlandıkça mükemmel bir dil seviyesine ulaşılacaktır.

Almanca eğitimi almak isteyen katılımcılar hafta için Pazartesi, Salı, Çarşamba ve Perşembeleri 10.00 – 13.30 saatleri arasında eğitim almaktadır.  Yedi hafta süren eğitimde dersler art arda işlendiği için kavrama yeteneğini daha iyi şekilde arttırmaktadır.

Hafta sonu ise 14 hafta süren eğitim programı Cumartesi ve Pazar dahil olmak üzere sunulmaktadır. 14.30 – 18.00 saatleri arasında sunulan dersler uzun süreçte de olsa başarı sağlamasına yol açmaktadır.

 

HAFTAİÇİ DERS PROGRAMI
GÜNLER Ders Saatleri Günlük Saat Haftalık Saat Toplam Saat Kur Süresi
SABAH: Pazartesi-Salı-Çarşamba-Perşembe 10.00-13.35 4 saat 16 saat 82 SAAT 5 HAFTA

 

HAFTASONU DERS PROGRAMI
GÜNLER Ders Saatleri Günlük Saat Haftalık Saat Toplam Saat Kur Süresi
ÖĞLE: Cumartesi-Pazar 14.30-18.00 4 saat 8 saat 82 SAAT 10 HAFTA